Jak udekorować okno dachowe?

dodano: 2023.06.27 ważne do: 2024.06.21 wyświetleń: 88
Szczegóły ogłoszenia:
Daj sobie wygodę i elegancję w prywatnym domu dzięki karniszom elektrycznym oferowanym poprzez firmę Małgorzata! Nasze karnisze to związanie nowoczesności, funkcjonalności oraz estetyki, jakie uczynią, iż Twoje pomieszczenia będą zachwycać każdego. Dzięki funkcji elektrycznej sterowania, regulacja zasłon i rolet staje się dziecinnie prosta. Starczy nacisnąć przycisk, aby w sum kontrolować światło i stan zaciemnienia pomieszczenia. Ponadto, nasze karnisze są zaopatrzone w porządek automatycznego programowania, dzięki któremu potrafisz postawić czas tworzenia oraz zamykania zasłon, aby przystosować się do Twojego harmonogramu.
Kontakt
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o.
ul. Radziwoja 18, 61-057 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------