Warszawa Esperal-Leczenie uzależnienia pod okiem lekarzy specjalistów

dodano: 2023.06.28 ważne do: 2024.06.22 wyświetleń: 85
Szczegóły ogłoszenia:
Esperal to środek, zwany potocznie "wszywką alkoholową". Jest to związane ze sposobem aplikowania tego specyfiku, który umieszczany jest podskórnie w mało inwazyjnym i relatywnie bezpiecznym zabiegu chirurgicznym. Esperal zawiera Disulfiram - materię aktywną, która zaburza proces metabolizowania etanolu. W praktyce, kiedy Pacjent łamie abstynencję, Disulfiram aktywuje stworzenie tzw. „reakcji disulfiramowej”, porównywaną do nasilonej postaci kaca. Niewątpliwym atutem wszywek jest to, iż wpływa ona nieprzerwalnie, uwalniając swoją materię aktywną do krwioobiegu. Uleczanie Esperalem adresowane jest osobom z problemem alkoholowym, którzy chcą opanować swój nawyk, ciesząc się życiem bez ograniczeń ze strony uzależnienia.
Kontakt
Wszywka Alkoholowa Warszawa
ul. Marszałkowska 60 lok. 3, 00-545 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------