Hurtownia elektryczna Alkan

dodano: 2024.01.29 ważne do: 2024.05.16 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Alkan Hurtownia Elektryczna to firma specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości materiałów elektrycznych oraz artykułów związanych z branżą elektrotechniczną. Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment produktów, które sprostają potrzebom zarówno profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. W naszej ofercie znajdziesz różnorodne produkty, w tym oświetlenie o różnych rodzajach i mocy, gniazdka oraz aparaturę modułową, dzięki którym stworzysz funkcjonalne i estetyczne instalacje elektryczne. Oferujemy również rozdzielnice oraz kable i przewody o różnych parametrach, by zapewnić niezawodność Twoich instalacji i inne artykuły. Nasza hurtownia to także miejsce, gdzie znajdziesz osprzęt siłowy, niezbędny do zasilania większych urządzeń i maszyn. Ponadto, oferujemy odzież roboczą BHP, która zapewni bezpieczeństwo i komfort pracy, oraz taśmy LED, które pozwolą stworzyć efektowne i energooszczędne oświetlenie. Zaufaj Alkan Hurtowni Elektrycznej i korzystaj z naszej szerokiej gamy produktów, które spełnią Twoje oczekiwania i potrzeby w dziedzinie elektryki. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam dostarczać produkty najwyższej jakości, a profesjonalna obsługa klienta zawsze jest naszym priorytetem.
Kontakt
Hurtownia elektryczna Alkan
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------