VetoSkin

dodano: 2019.02.19 ważne do: 2021.02.11 wyświetleń: 92
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Siłą preparatu dermatologicznego dla zwierząt VetoSkin są jego naturalne, skuteczne składniki. Olej z ogórecznika stanowi źródło niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-6 - należą do nich np. kwas linolowy czy gamma linolenowy. Olej rybi to z kolei źródło kwasów z rodziny omega-3, np. EPA czy DHA - ich wysoka zawartość w diecie wpływa na organizm przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Cynk jest najbardziej zaangażowany w procesy gojenia się ran, a co za tym idzie - rozwoju i podziału komórek skóry. Kluczową rolę w metabolizmie dostarczanych kwasów tłuszczowych odgrywają witaminy z grupy B. Najważniejsza z zawartych w środku VetoSkin, biotyna, trafia do gruczołów łojowych i ogranicza wydzielanie przez nie substancji. Dzięki biotynie przetłuszczanie się skóry zwierząt znacząco maleje. Sucha, matowa sierść, wypadająca garściami i łuszcząca się skóra - to najważniejsze powody, by użyć preparatu VetoSkin. Można go znaleźć na stronie internetowego sklepu zoologicznego Animalia pod adresem https://animalia.pl/vetexpert-vetoskin-90-kapsulek/szczegoly/21566/.
Kontakt
Animalia
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------