Kalosze neoprenowe dla konia

dodano: 2020.04.17 ważne do: 2021.04.12 wyświetleń: 193
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Kalosze neoprenowe dla konia zostały stworzone po to, aby chronić koronkę oraz piętkę kopyta przed różnymi urazami i uszkodzeniami. Urazy te często są spowodowane w trakcie ruchu tylnymi nogami, kiedy to wkraczają one zbyt mocno pod kłodę, tym samym uderzając w przednie nogi i powodując otarcia i uszkodzenia. Praktyczne kalosze neoprenowe dla konia chronią wrażliwe końskie nogi podczas wykonywania skoków czy innych czynności, angażujących intensywnie tę część ciała. Są one wykonane z miękkiego, wygodnego materiału, dzięki czemu nie drażnią zwierzęcia w trakcie jazdy, a ponadto są bardzo proste w zakładaniu i ściąganiu. Duży wybór kaloszy neoprenowych dla konia znajdziesz w sklepie Animalia. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem na stronie internetowej!
Kontakt
Animalia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------