Trymer hakowy Mars 1 5 mm

dodano: 2022.11.29 ważne do: 2023.11.24 wyświetleń: 142
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Potrzebujesz wysokiej jakości asortyment które powstał z miłości dla czworonogów? Jeżeli tak, to koniecznie musisz sprawdzić asortyment GroomerShop!  Znajdziesz tam trymer hakowy mars 1 5 mm który pomoże zadbać Cię o odpowiednią pielęgnację każdego zwierzaka! Trymer hakowy do wyczesywanego podszerstka to jeden z podstawowych narzędzi do zadbania o piękny i zdrowy wygląd włosia, zarówno psa, jak i kota. Proponowane akcesoria przeznaczone są zarówno do użytku domowego, ale także profesjonalnego! Niezależnie czy jesteś zawodowym groomerem, czy właścicielem zwierzaka o którego chcesz zadbać, to sprawdź koniecznie trymer hakowy mars 1 5 mm! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą GroomerShop już teraz!
Kontakt
GroomerShop
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------