VIBE - wypożyczalnia instrumentów muzycznych

dodano: 2023.01.04 ważne do: 2023.12.30 wyświetleń: 140
Szczegóły ogłoszenia:
Zamierzasz wypożyczyć instrumenty muzyczne, ale nie wiesz skąd? Zapoznaj się koniecznie z propozycją VIBE. Nasza platforma została przygotowana po to, by pomóc Ci rozwijać Twoje zainteresowanie, a może nawet olbrzymi talent muzyczny. Zajmujemy się wynajmem instrumentów muzycznych takich, jak np. gitary, instrumenty klawiszowe, instrumenty dęte, wyposażenie studia czy sprzęt do nagłośnienia. Proponujemy instrumenty wyłącznie najznakomitszych firm, bo wierzymy, że prawdziwi wirtuozi muzyki powinni móc korzystać z profesjonalnych instrumentów muzycznych. Nasza oferta jest skierowana do szkół muzycznych, sklepów, które zamierzają wprowadzić instrumenty do własnej bazy artykułów, a dodatkowo do dzieci oraz amatorów. Proponujemy opcję odbioru instrumentów z wybranych sklepów, a ponadto dostawę kurierską. Z wypożyczalnią instrumentów muzycznych VIBE płacisz wyłącznie za okres wynajmu, natomiast możesz również wykupić instrument w korzystnej cenie. Szczegółową ofertę dla szkół muzycznych oraz partnerów odnajdziesz na naszej stronie. Zapraszamy!
Kontakt
VIBE - wypożyczalnia instrumentów muzycznych
ul. Sarmacka 1, 02-972 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------