Najlepsze komputery poleasingowe tylko na Pro4it.pl

dodano: 2018.10.01 ważne do: 2019.01.17 wyświetleń: 225
569 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzisz działalność gospodarczą i poszukujesz niedrogich i niezawodnych urządzeń IT? Skorzystaj z oferty pro4IT. Sprzęt poleasingowy to nasza specjalizacja. Zajmujemy się remarketingiem - między innymi rozwiązań tego rodzaju jak: tanie komputery stacjonarne i laptopy, urządzenia do drukowania oraz znacząco więcej. Klientom proponujemy możliwość nabycia sprzętu, który cechuje się niezwykle wysoką jakością i dostosowaniem do wymagań biurowych. Wszystkie urządzenia rzetelnie sprawdzamy pod względem prawidłowości działania i poddajemy testom. Z tego powodu dajemy 12-miesięczną gwarancję na każdy zamówienie.
Nasz sklep komputerowy oferuje tylko refabrykowany sprzęt komputerowy prestiżowych marek, w tym: Lenovo czy Asus i inne. Zapewniamy zarówno niezawodność urządzeń, jak i profesjonalną obsługę - zapewniamy także serwis komputerowy i sprzedajemy najlepszej jakości podzespoły komputerowe. Sprawdź szczegóły i złóż zamówienie!
 
Kontakt
Pro4it
woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.