Fujitsu Esprimo P710 i5

dodano: 2020.05.15 ważne do: 2021.05.10 wyświetleń: 106
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz niezawodnego komputera? Sprawdź ofertę naszego sklepu i przekonaj się, jak wiele solidnych urządzeń możemy Ci zaproponować. Znajdziesz u nas poleasingowe komputery, w tym Fujitsu Esprimo P710 i5. Sprzęt doskonale sprawdzi się w każdym biurze i domu. Wybierając nasz sklep otrzymujesz gwarancję na komputer w systemie door-to-door. Fujitsu Esprimo P710 i5 to również swobodna możliwość konfiguracji urządzenia. Bez problemu dobierzesz rodzaj oprogramowania, interesującą Cię kartę graficzną, pamięć RAM, czy rodzaj dysku twardego. Nasze urządzenia, mimo że są sprzętem używanym, to pozostają w doskonałym stanie technicznym. Fujitsu Esprimo P710 i5 został przez nas dokładnie sprawdzony i odpowiednio skonfigurowany. 
Kontakt
KomputeryMarkowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------