G DATA Mobile Internet Security-chroni Twoje urządzenie z Androidem

dodano: 2020.10.30 ważne do: 2021.10.25 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:
Program antywirusowy to program, jakiego zadaniem jest ustalanie, zwalczanie oraz usuwanie wirusów. Zazwyczaj programy antywirusowe kojarzą nam się natomiast z urządzeniami takimi jak komputery. W współczesnych czasach gdy coraz bardziej rozpowszechnione są urządzenia mobilne, wzrosło również zainteresowanie hackerów tymi akcesoriami. W smartfonie posiadamy wszystko – od karty kredytowej oraz konta bankowego po aplikacje mediów społecznościowych. Smartfony więc zawierają delikatne informacje, jakie są łakomym kąskiem dla szkodliwych działań. Jak zabezpieczyć własnego smartfona opartego o system Android? To łatwe! Skorzystaj z G DATA Mobile Internet Security, jaki znakomicie zabezpiecza smartfony oraz tablety, jakie korzystają z systemu operacyjnego Android.
Kontakt
G DATA Software Sp.z o.o
ul. Warcisława, IV 2, 78-400 Szczecinek, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------