Ochrona przed Ransomware-Gdata.pl

dodano: 2020.11.26 ważne do: 2021.11.21 wyświetleń: 75
Szczegóły ogłoszenia:
Oprogramowanie ransomware utrudnia dostęp do systemu komputerowego oraz wymaga zapłacenia haraczu, żeby blokada została skasowana. Ransomware jest wytwarzany przez mataczy, którzy są niezwykle profesjonalni w programowaniu komputerowym. Może dostać się do Twojego peceta przez załącznik w wiadomości mailowej lub przez przeglądarkę, jeżeli odwiedzisz stronę, jaka jest zainfekowana szkodliwym oprogramowaniem tego rodzaju. Może również otrzymać dostęp do Twojego komputera poprzez Twoją sieć. Przeczytaj wskazówki na witrynie Gdata.pl, które pozwolą uchronić Cię przed atakami typu Ransomware. Serfuj bezpiecznie po sieci oraz nie narażaj się na stratę swoich danych lub środków pieniężnych!
Kontakt
G DATA Software Sp.z o.o
ul. Warcisława, IV 2, 78-400 Szczecinek, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------