Jaki rozmiar monitora wybrać

dodano: 2022.04.21 ważne do: 2023.04.16 wyświetleń: 213
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Monitor to podstawowe narzędzie, z jakiego korzystamy podczas pracy na komputerze. Jego wybór powinien być właściwie przemyślany, gdyż jeśli wybierzemy ekran, który nie spełnia naszych oczekiwań, możemy szybko popaść we frustrację. Jeśli zastanawiamy się, jaki rozmiar monitora wybrać, należy najpierw odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie będzie jego przeznaczenie. W przypadku, gdy będzie on wykorzystywany do gier, powinniśmy się skupić na tym, aby miał on jak największą rozdzielczość ekranu, a przy tym był dość duży, dzięki czemu dojrzymy odpowiednie detale. Jeśli jednak będzie on używany jedynie do pracy biurowej, możemy ograniczyć się do mniejszego rozmiaru i mniejszej rozdzielczości. Dokładniejszą odpowiedź na pytanie, jaki rozmiar monitora wybrać, znajdziesz na stronie Komputery Markowe.
Kontakt
Komputery Markowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------