HP ProDesk G4 MT i5 28GHz 8400

dodano: 2022.06.07 ważne do: 2023.06.02 wyświetleń: 202
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Obecnie komputery to urządzenia, bez których większość z nas nie jest w stanie w odpowiedni sposób funkcjonować. Pozwalają nam one nie tylko na rozrywkę, ale również pracę oraz naukę. Dlatego też ważne jest, aby komputer, który kupimy był odpowiednio mocny, by zapewnić nam stabilną i płynną pracę przez długi czas. HP ProDesk G4 MT i5 28GHz 8400 to urządzenie, na którego pokładzie znajdziemy między innymi procesor Intel i5 8 generacji, wyposażony w 6 rdzeni o taktowaniu maksymalnym 3,9GHz, dzięki czemu mamy pewność płynnego funkcjonowania urządzenia. Jeśli planujesz kupić komputer HP ProDesk G4 MT i5 28GHz 8400, sprawdź ofertę na stronie Komputery Markowe.
Kontakt
Komputery Markowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------