Rozwiązania zadań

dodano: 2022.03.23 ważne do: 2023.03.18 wyświetleń: 112
50 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zastanawiasz się nad zadaniem, którego nie rozumiesz i nie masz pojęcia jak je zrobić? Stresujesz się nadchodzącymi lekcjami i chcesz sprawdzić, czy pracę domową wykonałeś odpowiednio? A może nie masz czasu, żeby wykonać wszystkie ćwiczenia? Przychodzimy Ci z pomocą! Na naszej stronie odnajdziesz ogromną bazę rozwiązanych zadań z każdego przedmiotu szkolnego, który znajduje się w Twoim planie lekcji.

Jeśli posiadasz książki zmienione po reformie, to nie musisz się przejmować, ponieważ posiadamy wszystkie wydania wypisane i pogrupowane. Dzięki temu nie będziesz musiał wpisywać treści całego zadania, a jedynie podręcznik i numer strony. Prawda, że proste?
Chcąc korzystać z naszej bazy wykonanych zadań, musisz jedynie się zarejestrować lub zapłacić za dostęp już od 7 złotych! Z nami zaliczysz wszystkie przedmioty na 5!
 
Kontakt
Zadania.pl
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------