Język rosyjski - praktyczny trening językowy. Korepetycje.

dodano: 2022.11.22 ważne do: 2023.11.17 wyświetleń: 122
Szczegóły ogłoszenia:
ROSYJSKI W ŻYCIU CODZIENNYM I ROSYJSKI BIZNESOWY! PRAKTYCZNA NAUKA
Jestem lektorką i tłumaczką po stażu na Uniwersytecie im. Łomonosowa (Moskwa) i Instytucie A. Puszkina (Moskwa); zawodowo, od ponad 9 lat zajmuję się nauczaniem języka rosyjskiego oraz tłumaczeniami z/na rosyjski. Jestem rusycystką. Pracuję z dorosłymi i młodzieżą. 
Proponuję:
lekcje języka użytkowego (budowanie zasobu słownictwa, czytanie i słuchanie ze zrozumieniem, gramatyka, prawidłowa wymowa, konstruowanie własnych wypowiedzi),
kursy języka biznesowego (prezentacja firmy, jej struktura i skład osobowy, rosyjski rynek towarów i usług, korespondencja handlowa i in.)
terminologia specjalistyczna (m. in. prawo, inwestycje, rosyjski dla kadry kierowniczej, marketing, logistyka, szkolenia i in.),
przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej (ustnej i pisemnej);
- pomoc w przygotowaniach do olimpiady, egzaminów, zaliczeń na studiach (również egzaminów doktorskich);
- kursy przygotowujące do egzaminów na  certyfikat TELC, TRKI , STANAG , Język rosyjski w biznesie i in.;
- konwersacje;
- pomoc w bieżącej nauce i in.
Pracując ze mną uczysz się języka cały czas, nie tylko podczas naszych spotkań.
Gwarantuję indywidualne podejście i tempo nauki uzależnione od ucznia. W programie nauczania uwzględniam preferencje i zainteresowania osoby uczącej się. Korzystam z przeróżnych źródeł, od podręczników przez prasę, Internet po materiały własnego autorstwa. 
Przekazuję konkretną wiedzę, pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście. Staram się, aby lekcje były ciekawe, pożyteczne i twórcze. U mnie nic nie zostaje pominięte. Systematycznie monitoruję wiedzę, robię testy. Gramatykę i ortografię objaśniam w sposób przystępny i zrozumiały.
Pracuję w luźnej i miłej atmosferze. Wiedzę przekazuję bezstresowo:)
Materiały w cenie zajęć.
od 50 zł/lekcja 

tel. 508 393 050
Zapraszam do kontaktu telefonicznego i wspólnej nauki! :)
P.S. W trakcie prowadzenia zajęć nie odbieram telefonu, dlatego proszę o cierpliwość lub wiadomość tekstową.
Kontakt
Paulina
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------