Aparaty do makijażu permanentnego - Abacosun

dodano: 2021.03.02 ważne do: 2022.02.25 wyświetleń: 163
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jako firma Abacosun funkcjonujemy na polskim rynku już od 1995 roku. Przygotowaną ofertę kierujemy do właścicieli gabinetów kosmetycznych, SPA, osób chcących otworzyć własne salony, jak i klientów detalicznych. Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości kosmetyki i innowacyjne sprzęty kosmetyczne. Jesteśmy nie tylko generalnym dystrybutorem wielu renomowanych marek, opatentowanych produktów, ale i producentem oraz współtwórcą licznych, opatentowanych urządzeń i kosmetyków. Dbamy o zadowolenie klientów, dlatego też udzielamy profesjonalnych porad i odpowiadamy na każde pytanie. Posiadamy ponadto rozwinięte zaplecze serwisowe, magazyn, jak i budynki usługowo-biurowe. 
Kontakt
Aparaty do makijażu permanentnego - Abacosun
ul. Olgierda 45, 81-534 Gdynia, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------