Kosmetyki naturalne

dodano: 2021.02.09 ważne do: 2022.02.04 wyświetleń: 112
Szczegóły ogłoszenia:
Ciało, skóra oraz zdrowie to świętość, o jaką powinien zadbać każdy z nas. Jeżeli tego nie zrobimy, jeżeli pozwolimy sobie na używanie sztucznych i wprost niebezpiecznych kosmetyków lub też innych środków mających bezpośredni kontakt z ciałem i zdrowiem - prędko przekonamy się, że niska cena to nie jedyny wyznacznik w wypadku kosmetologii. Wojnę ze sztucznymi preparatami wypowiedział Herbi Shop - miejsce, gdzie każdy ma prawo odkryć i złożyć zamówienie na sprawdzone kosmetyki naturalne. Herbi Shop to punkt sprzedaży stawiający na przyrodę, w szerokiej ofercie znajdują się: • Preparaty naturalne do ciała, twarzy i włosów • Środki naturalne do sprzątania i zmywania • Specyfiki do dezynfekcji • Herbatki ekologiczne w różnych smakach i rodzajach Herbi Shop to liczne promocje, obeznana pomoc oraz doradztwo, szybka realizacja zamówienia oraz zawsze kolosalna dostępność naturalnych preparatów znanych i cenionych wytwórców. Dzięki temu w jednym miejscu masz dostęp do kosmetyków, jakim można zaufać - Twoje ciało podziękuje Ci za to ślicznym wyglądem oraz w głównej mierze zdrowiem, o jakie dzisiaj zwłaszcza trzeba dbać.
Kontakt
Herbi Shop
ul. Plac Bankowy 2, 00-095 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------