Kremy z filtrem UV

dodano: 2021.07.15 ważne do: 2022.07.10 wyświetleń: 93
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Kremy z filtrem UV to preparaty, które zwłaszcza na twarz, warto aplikować przez cały rok. Okazuje się bowiem, że promieniowanie UVA dociera do nas nawet podczas pochmurnych dni i także jest odpowiedzialne za fotostarzenie cery, w tym jej zwiotczenie oraz szybszą utratę jędrności. Właśnie dlatego kremy z filtrem UV powinny być aplikowane przed każdym wyjściem na zewnątrz, również w okresie zimowym. Ich zastosowanie konieczne jest dodatkowo po wykonaniu jakichkolwiek zabiegów kosmetycznych. Skóra jest bowiem po ich przeprowadzaniu zdecydowanie bardziej wrażliwa oraz skłonna do podrażnień, przed czym koniecznie trzeba ją chronić. Co ważne, kremy z filtrem UV można zakupić zarówno stacjonarnie, jak i w aptekach działających online.
 
Kontakt
Moje Ogłoszenia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------