PCL Skin Booster

dodano: 2023.03.08 ważne do: 2024.03.02 wyświetleń: 156
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Komórki macierzyste odgrywają kluczową rolę w zachowaniu młodego wyglądu skóry poprzez ich zdolność do dzielenia się. Jednak wraz z wiekiem ilość i jakość komórek macierzystych w organizmie zmniejsza się, co prowadzi do pogorszenia się wyglądu skóry, widoczności zmarszczek, utraty jędrności, elastyczności i młodzieńczego blasku. Aby pobudzić tworzenie się komórek macierzystych w skórze, stosowane są różne substancje aktywne.

Jednym z innowacyjnych kosmetyków, które pomagają w regeneracji komórek macierzystych i odmładzaniu zniszczonej skóry, jest PCL Skin Booster. Ten płynny preparat zawiera nanocząsteczki, które tworzą trójwymiarową macierz, wspomagając tym samym odbudowę tkanek skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu i elastyny. PCL Skin Booster jest skutecznym narzędziem do pielęgnacji skóry, które można stosować przez cały rok. 
Kontakt
Cosmetix
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------