Krem na odparzenia

dodano: 2023.04.13 ważne do: 2024.04.07 wyświetleń: 107
0 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Krem na odparzenia to kosmetyk, który stosuje się w celu łagodzenia podrażnień i zaczerwienień skóry wywołanych przez długi kontakt z wilgocią, moczem lub kałem. Przede wszystkim stosuje się go u niemowląt, którzy są narażeni na odparzenia w okolicy pieluszkowej. Kremy te zawierają składniki, które pomagają zmiękczyć skórę i chronią ją przed dalszymi uszkodzeniami, takimi jak tlenek cynku, lanolina, gliceryna, pantenol, aloes czy witamina E. Ważne jest, aby wybrać krem, który jest odpowiedni dla skóry dziecka i nie zawiera drażniących substancji chemicznych. Regularne stosowanie kremu na odparzenia może zapobiec pojawieniu się nowych podrażnień i zapewnić skórze ochronę i regenerację. Produkty tego typu znajdziesz w aptekach stacjonarnych i online.
Kontakt
Hebe Apteka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------