Chrupek szuka domu !

dodano: 2018.01.07 ważne do: 2018.04.25 wyświetleń: 45
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Chrupek to uroczy kociak (ur. ok. 10.05.2017 r.). Został znaleziony w pustostanie, gdzie przebywał z resztą rodzeństwa. Jako jedyny pozwolił do siebie podejść, był najmniejszy i najsłabszy więc nie mógł tam zostać. 
Chrupek był zarobaczony i miał chore oczko, na szczęście oko udało już się wyleczyć, a po odrobaczeniu nabrał ochoty na zabawy i szaleństwa. Niedługo zostanie zaszczepiony. 

Chrupcio jest kotem bardzo kontaktowym.  Uwielbia przebywać z człowiekiem i innymi kotami. Idealnie nadaje się do domku, w którym przebywa już inny kot. Potrafi korzystać z kuwety i uczy się korzystać z drapaka. Przesypia całą noc, nie jest natrętny, nie atakuje, nie gryzie i nie drapie. W kontaktach z dziećmi jest bardzo delikatny. 

Chrupek szuka domu niewychodzącego z dobrym jedzonkiem w misce.

Kotek przebywa w Gorzkowicch (20 km od Piotrkowa Tryb.). Jest podopiecznym Fundacji Miasto Kotów (miastokotow.pl). Kontakt w sprawie adopcji: Justyna tel. 508 551 081.

Przed adopcją zostanie przeprowadzony wywiad polegający na wypełnieniu ankiety przed adopcyjnej. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna. Wymagane jest od przyszłego opiekuna posiadanie przestronnego, zamykanego, bezpiecznego transportera do przewozu kota; w przypadku mieszkań w blokach – zabezpieczeń/osiatkowania okien, balkonu oraz kastracji, gdy kot osiągnie odpowiedni wiek. Kot zostanie oddany do adopcji do domu niewychodzącego.
Kontakt
naDrapaku
Gorzkowice, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.