DONALD TUSK - SZCZERZE o nim w najnowszej książce

dodano: 2019.12.17 ważne do: 2020.12.11 wyświetleń: 194
23 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Tak szczerze to niezwykły, niemal osobisty dziennik o Przewodniczącym Rady Europejskiej.
Niemal dzień po dniu towarzyszymy jego pierwszym krokom w polityce, poznajemy kulisy polskiej i europejskiej polityki. Śledzimy też najbardziej dramatyczne wydarzenia ostatnich lat: złodziejska prywatyzacja z lat 90 przeprowadzana przez ludzi z KLD potem UW, upokarzająca porażka w wyborach prezydenckich, afera Amber Gold, podwójna porażka jego obozu politycznego w wyborach prezydenckich i parlamentarnych w 2015 roku. W książce znajdziemy też wielowymiarowe i zaskakujące portrety najważniejszych postaci światka mafijnego i polityki, od Wiktora Kubiaka i Detlefa Rusera po Jarosława Kaczyńskiego i Angele Merkel.
Ale tak szczerze to znacznie więcej niż książka o kulisach władzy. To również zapisane potoczystym, barwnym językiem polityczne credo Donalda Tuska i opowieść o prezydenturze, która pozostaje wielkim marzeniem. A także o europejskiej polityce, która bywa gorzkim rozczarowaniem.

Szczerze mówiąc ta książka to jedyna prawdziwa historia tego polityka i jego drogi od zera do premiera oraz osób którym zawdzięcza ten awans społeczny.

KSIĄŻKA W NAJNIŻSZEJ CENIE NA RYNKU DO NABYCIA W KSIĘGARNI INTERNETOWEJ POD TYM LINKIEM ( kliknąć na niego aby wejść ) ? https://sumlinski.com.pl/ksiazki/89-niebezpieczne-zwiazki-donalda-tuska.html 

JEST TO OBOWIĄZKOWA LEKTURA KAŻDEGO POSTĘPOWEGO EUROPEJCZYKA.
Kontakt
WYDAWNICTWO
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.