Ekstradycja Mróz

dodano: 2020.04.27 ważne do: 2021.04.22 wyświetleń: 238
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Księgarnia internetowa Znak oferuje kolejną część z serii książek o niezależnej i skutecznej w swojej pracy pani mecenas Joannie Chyłce. Ekstradycja Remigiusza Mroza to kontynuacja historii silnej i niezależnej kobiety, jaką jest Joanna Chyłka. Od momentu ucieczki mecenas z kraju minęło wiele miesięcy. Nikt nie wie gdzie się ukrywa i pomimo wydanego za nią Europejskiego Nakazu Aresztowania, służby nie mogą trafić na żaden trop. Nawet Kordian zaczyna tracić nadzieję, że kiedykolwiek nawiąże kontakt z Joanną. Tymczasem, Oryński zajmuje się nową sprawą zabójstwa trzech osób przez niejakiego Witalija Demczenko. Okazuje się, że oskarżony ma wiadomość dla Oryńskiego od Chyłki... Zamów książkę Ekstradycja Mróz online w księgarni Znak. Gwarantujemy szybką i bezpieczną dostawę!
Kontakt
Wydawnictwo Znak
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------