Dzieci wygnane Monika Odrobińska

dodano: 2020.06.04 ważne do: 2021.05.30 wyświetleń: 253
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Księgarnia internetowa Znak poleca książkę Dzieci Wygnane Moniki Odrobińskiej. To poruszająca opowieść o losach małych tułaczy, którzy przez panujący konflikt i walki zostali pozbawieni szczęśliwego dzieciństwa. Historie dziewięcioletniego Mirka, trzyletniej Oli, pięcioletniego Romka i ośmioletniej Marysi chwytają za serce tym bardziej, że czytelnik doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że podobnych historii było miliony. Te dzieci musiały ciężko pracować w obozach czy łagrach, a niekiedy opiekować się młodszym rodzeństwem. Dzieci Wygnane Moniki Odrobińskiej to osoby, które nie uciekały z kraju, ale przemierzyły nieraz cały świat, aby do ukochanej ojczyzny powrócić. Zachęcamy do składania zamówień na tę książkę na naszej stronie internetowej.
Kontakt
Wydawnictwo Znak
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------