Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów

dodano: 2020.11.05 ważne do: 2021.10.31 wyświetleń: 155
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów to jedna z nowości dostępnych w księgarni internetowej Znak. Autorką książki jest Ewa Pągowska, utalentowana dziennikarka i autorka tekstów o tematyce medycznej i psychologicznej. Pągowska nie boi się trudnych i kontrowersyjnych tematów. Również w swojej najnowszej książce Psychiatrzy. Sekrety polskich gabinetów, porusz tematy tabu i w szczerych rozmowach z lekarzami bada, jaka naprawdę jest kondycja psychiczna Polaków. W książce przeczytamy także o takich zaburzeniach, jak schizofrenia, depresja oraz leczenie dzieci i młodzieży. Autorka opisuje takie zagadnienia jak m.in. psychiatria sądowa, psychopatia czy zaburzenia seksualne. Jak wygląda leczenie w szpitalu psychiatrycznym? Jaki wpływ na stan psychiczny każdego z nas będzie miała pandemia? Zamów książkę online!
Kontakt
Wydawnictwo Znak
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------