Magdalena Kordel Bo nadal Cię kocham

dodano: 2020.12.04 ważne do: 2021.11.29 wyświetleń: 163
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Magdalena Kordel Bo nadal Cię kocham to nowa powieść romantyczna autorki, która pokochały miliony Polek. Nowa książka Magdaleny Kordel świetnie sprawdzi się jako prezent na Święta Bożego Narodzenia dla mamy, siostry, dziewczyny czy przyjaciółki. Akcja w powieści rozgrywa się bowiem w magicznym, świątecznym czasie. Dwoje młodych zakochanych ludzi zostaje rozdzielonych przez okrutną wojnę. Nigdy więcej się nie spotkali, ułożyli sobie życie z innymi osobami u boku. Czy jednak na pewno są szczęśliwi, a stara miłość przeminęła? Leontyna regularnie dostaje listy, których jednak nie otwiera z obawy, że uczucia z przeszłości do niej powrócą... aż do pewnego wieczora. Zamów Magdalena Kordel Bo nadal Cię kocham w księgarni Znak. Zapraszamy!
Kontakt
Wydawnictwo Znak
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------