Nadzieja mimo wszystko Józef Tischner

dodano: 2021.01.07 ważne do: 2022.01.02 wyświetleń: 189
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Nadzieja mimo wszystko Józef Tischner to jedna z nowości literackich w księgarni internetowej Znak. Kolejna książka ukazująca nieznane dotąd teksty wybitnego duchownego, filozofa i profesora Papieskiej Akademii Teologicznej w Krakowie. W tej książce Ksiądz Tischner przygląda się i opisuje dokładnie uczucie znane każdemu człowiekowi, a mianowicie nadzieję. Świat jest trudny, za nami bolesna historia, a przyszłość jest pełna niepewności. Mimo to ludzie wierzą, że będzie dobrze i żyją nadzieją. W książce wskazane jest, jak odróżnić nadzieję rzetelną od nadziei złudnej, która jest tylko iluzją i prowadzi donikąd. Ksiądz Tischner opisuje także, jaką rolę w kształtowaniu nadziei odgrywa dziś religia. Zamów Nadzieja mimo wszystko Józef Tischner w księgarni Znak!
Kontakt
Wydawnictwo Znak
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------