Czytam Sobie - elementarz do nauki czytania

dodano: 2021.09.01 ważne do: 2022.08.27 wyświetleń: 130
Szczegóły ogłoszenia:
Lubisz czytać książki i zabiegasz, aby Twoja pociecha także podzieliła Twoje upodobania? Koniecznie zapoznaj się z założeniami projektu Czytam Sobie.  W bieżących czasach wiele bodźców wpływa na najmłodszych i niejednokrotnie nie mają one na nie dobroczynnego wpływu. Z kolei czytanie to same plusy. Akcja społeczna Czytam Sobie została utworzona po to, żeby zachęcić najmłodszych do czytania książek. Na CzytamSobie.pl znajdziesz materiały do pobrania, a także listę polecanych książek. Do tego zapraszamy do odkrycia naszej Strefy Wiedzy, gdzie dzielimy się wiedzą dydaktyczną i podpowiadamy, jak rozwikłać problemy z dzieckiem. Wejdź na CzytamSobie.pl i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy.
Kontakt
Czytam Sobie - elementarz do nauki czytania
ul. Domaniewska 34a, 02-672 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------