Książka o mrocznej części internetu, czyli dark web

dodano: 2022.11.16 ważne do: 2023.11.11 wyświetleń: 216
Szczegóły ogłoszenia:
Czy wiesz, czym jest dokładniej dark web? To miesjce, w którym dzieje się wiele nielegalnych działalności i o którym krąży wiele pogłosek. Podobno w miejscu tym odbywa się nielegalna działalność pedofilska, a nawet płatne zabójstwa. Część z plotek jest prawdziwa, co potwierdza śledztwo dziennikarki Eileen Ormsby. W darknecie wszyscy są anonimowi, dlatego dużo łatwiej o oszustwa i przestępstwa. I chociaż samo korzystanie z dark web nie jest nielegalne, to znajdujące się w nim treści często takowe są. 

Książke o wynikach śledztwa przeprowadzonego w dark web napisała Eileen Ormsby tym samym narażając się na liczne ataki hakerów. Przebadała ona dość dużą część tego internetu i postanowiła przedstawić ją w literaturze. Świadomość tego, czym jest dark web jest ważna, szczególnie że okazuje się, że można w nim zakupić, chociażby broń. 
Kontakt
Woblink
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------