Kontener socjalny - Weldon

dodano: 2022.04.04 ważne do: 2023.03.30 wyświetleń: 149
Szczegóły ogłoszenia:
Potrzebujesz dobrze skonstruowanego kontenera socjalnego https://weldon.pl/kontenery/kontenery-socjalne/ który posłuży jako mieszkanie dla najuboższych rezydentów Twojego regionu? To świetnie się składa, ponieważ Weldon zapewnia właśnie takie rozwiązanie! Wykonane z najlepszych materiałów, wzbogacone o wszystkie niezbędne instalacje oraz z możliwością transportu czy usytuowania w dowolnie wybranym miejscu – to oraz wiele więcej zapewniają kontenery socjalne oferowane przez Weldon. Aby usprawnić jego działanie oraz zapewnić przyszłym domownikom komfortowe warunki użytkowania, ściany zostały wykonane z paneli z pianką poliuretanową, co przekłada się na maksymalny współczynnik ciepła, niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz. Brzmi zachęcająco, prawda? Sprawdź ofertę Weldon, jeśli to coś, czego szukasz.
Kontakt
Weldon Sp. z o.o.
ul. Brzezówka 90A, 39-102 Brzezówka, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------