KLIMATYZACJA-KLIMATYZATORY LUBLIN (Nowy)

dodano: 2017.07.16 ważne do: 2022.12.16 wyświetleń: 942
1 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
KLIMATYZACJA DO DOMÓW

Instalację klimatyzacji do użytku domowego najkorzystniej jest zaplanować na samym starcie budowy domu lub w czasie jego remontu, po to aby zminimalizować jego widoczność a ponadto zapobiec montażu korytek które nie będą dobrze komponować się z wystrojem wnętrza. Dużym atutem jest możliwość ogrzewania mieszkania za pomocą klimatyzacji, jest to idealnym rozwiązaniem w okresie zimowo-wiosennym oraz jesienno-zimowym. Systemy klimatyzacji SPLIT lub MULTI wybieramy pod kątem ilości pomieszczeń w których chcemy je zamontować. Urządzenia typu SPLIT uwzględniają jeden agregat oraz jedną jednostkę zewnętrzną, zaś typ MULTI składa się z jednej jednostki zewnętrznej i kilku jednostek wewnętrznych, więc ten typ jest wykorzystywany do klimatyzacji kilku pomieszczeń na raz.

tel. 501 099 450
ZAPRASZAMY 
https://eurocold.pl

Kontakt
Eurocold
Lublin, woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------