Rynny

dodano: 2018.08.04 ważne do: 2024.04.09 wyświetleń: 93
Szczegóły ogłoszenia:
Poprawne odpływanie wody z dachów jest konieczne by zapewnić bezpieczeństwo budowy, przede wszystkim jesienią i zimą oraz topi się śnieg. Ann Dach z Wrocławia proponuje skuteczne pomysły w tym temacie. Rynny, które proponujemy swoim konsumentom, pochodzą od solidnych producentów. Proponowane systemy rynnowe są wyprodukowane z aluminium, PCV lub stali. Rynny te są ekologiczne i z całą pewnością będą idealnie służyć.

Wykonania blacharskie istotnym elementem konstrukcji dachowej. Sprawia się je z blachy z reguły w tej samej barwie, co dachówka. Właściwe zamontowanie obróbek zapewni godziwą estetykę całości. Rozmiary rynien są zależne od kształtu dachu. Im bardziej skomplikowany dach, tym więcej poprawek i większe koszty. Jednak u nas założymy je solidnie.
Kontakt
Ann Dach Wrocław
ul. Ul. Robotnicza 13, 55-040 Kobierzyce, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------