Lakier do parkietu v33

dodano: 2020.01.07 ważne do: 2021.01.01 wyświetleń: 361
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz najlepszego lakieru do parkietu? Postaw na produkt V33, oferowany przez sklep Old New Style. Wysokiej jakości, bezpieczny i trwały produkt doskonale sprawdzi się w codziennym użyciu - podczas restaurowania podłogi i domowych mebli. Wystarczy nanieść niewielką ilość produktu na oczyszczoną powierzchnię i odczekać nieco, by pierwsza z nich dokładnie wyschła. Następnie aplikujemy kolejną, podobnie jak w przypadku pierwszej, odczekujemy zalecany czas na dokładne zasklepienie tafli. Lakier do parkietu V33 znajdziesz w sklepie Old New Style w doskonałej cenie. Wybierz już dziś niewielką puszkę preparatu i ciesz się lśniącą, zabezpieczoną powierzchnią domową. Zapraszamy do poszukiwania najlepszych cen i świetnej jakości! 
Kontakt
Tomasz Jakubik
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------