Spieki kwarcowe

dodano: 2020.02.06 ważne do: 2021.01.31 wyświetleń: 340
Szczegóły ogłoszenia:
Spieki kwarcowe stanowią doskonałą alternatywę dla naturalnego kamienia. Niczym nie ustępują mu pod względem wyglądu czy walorów użytkowych, a jednocześnie są o wiele łatwiejsze w montażu. Dotyczy to zwłaszcza płyt montowanych na ścianach. Ich niewielka grubość oraz nieporównywalnie mniejsza waga powodują, że można obejść się bez specjalnych konstrukcji montażowych. Spieki kwarcowe cechuje trwałość godna naturalnego kamienia. Są odporne na plamy, dlatego dobrze sprawdzają się pod postacią blatów kuchennych. Można na nich bez obaw odkładać gorące przedmioty albo narażać na kontakt z ostrymi nożami. Za spiekami przemawia też fakt, że są dostępne w bogatej gamie kolorystycznej i niezliczonej gamie różnobarwnych wzorów.
Kontakt
Kontin
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------