Farba elewacyjna małopolskie

dodano: 2020.02.18 ważne do: 2021.02.12 wyświetleń: 327
Szczegóły ogłoszenia:
Przymierzasz się do gruntownego remontu swojego domu lub mieszkania? Poszukujesz firmy, która produkuje dobrej jakości, profesjonalną chemię budowlaną? Nie czekaj dłużej, już dziś koniecznie sprawdź ofertę przygotowaną przez producenta profesjonalnej chemii budowlanej firmę Kleib. W bogatej ofercie produktowej znaleźć można całą chemię budowlaną konieczną do wykonania wszelkich prac budowlanych czy remontowych. W ich ofercie możesz znaleźć między innymi systemy ociepleń budynków na styropianie i wełnie mineralnej, profesjonalne kleje do płytek, zaprawy murarskie do ogólnego przeznaczenia, do cienkich spoin oraz do klinkieru, zaprawy tynkarskie, farby elewacyjne, materiały wykończeniowe, takie jak gładź szpachlowa i gipsowa oraz kleje gipsowe czy preparaty gruntujące i dezynfekujące. Firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu udoskonalaniu zyskała stabilną pozycję na rynku wśród liderów firm zajmujących się produkcją chemii budowlanej. Więcej informacji o firmie oraz pełna oferta produktowa zamieszczone zostały na stronie internetowej firmy Kleib.
Kontakt
KLEIB SP. Z O.O.
ul. Pikutkowo 43, 87-880 Brześć Kujawski, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------