Maderas - Producent podłóg drewnianych

dodano: 2020.07.20 ważne do: 2021.07.15 wyświetleń: 295
Szczegóły ogłoszenia:
W dowolnym domu jest posadzka. To naturalnie po podłodze chodzimy. To na podłodze stoją różne rzeczy - meble, bukiety. Wybitnie niejednokrotnie na podłodze leży dywan. Sporo dzieci miłuje bawić się naturalnie siedząc na podłodze. Jest ona częścią naszego domu. Bez niej niemożliwe byłoby zamieszkanie w mieszkaniu lub w domku. W bloku podłoga jednych lokatorów jest stropem innych - tak skonstruowany jest blok. To oczywiście podłoga oddziela lokalu mieszkalnego od siebie. Gdyby nie było podłóg - a tym samym sufitów byłoby jedno nadzwyczaj wysokie mieszkanie - w wieżowcach miałoby ono nawet kilkanaście metrów. Byłoby to niesłychanie niewygodne, co weryfikuje Producent podłóg drewnianych.

Posadzka chroni, izoluje. Sprawia, iż nie musimy chodzić po ziemi, piachu. Stworzona jest ona z betonu, jaki wylewa się w trafny sposób. Posadzka ma być równa, nie powinno być żadnych górek czy wgłębień. To właśnie na podłodze układamy płytki, panele, kładziemy na niej parkiet. To naturalnie na niej leży dywan - wybitnie niejednokrotnie kolorystycznie dostosowany do wnętrza stworzonego przez nas mieszkania. Posadzka jest niezwykle istotną częścią każdego domu.

-----------
Maderas - Producent podłóg drewnianych
ul. Zakopiańska 16
30-418 Kraków
+48 600 133 796
Biuro: +48 12 290 70 30
biuro@maderas.pl
 
Kontakt
Maderas
woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------