Fasady szklane

dodano: 2021.02.13 ważne do: 2022.02.08 wyświetleń: 70
Szczegóły ogłoszenia:
Fasady szklane przeznaczone są głównie użytku w galeriach handlowych i innych budynkach oddanych do użytku publicznego. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo trwałe i nowoczesny systemy fasadowe, które umożliwiają wykonanie konstrukcji przestrzennych i estetycznych przeszkleń dachowych. Cennik fasad zależny jest od rodzaju zastosowanego przeszklenia i innych elementów, które dopełniają elewację aluminiową. W razie pytań o konkretne wymiary i koszty prosimy o bezpośredni kontakt z naszym sklepem. Fasady aluminiowe są rozwiązaniem energooszczędnym i ekologicznym. Zapewniają dostarczenie odpowiedniej ilości światła do wewnątrz budynku i sprawiają, że nawet małe pomieszczenia stają się przestrzenne i jasne. Aluminium z którego produkowane są systemy jest materiałem niezwykle odpornym na działanie czynników atmosferycznych. Cechuje go trwałość i odporność na zniszczenia. Elewacje aluminiowe zapewniają także izolacje akustyczną i świetnie sprawdzają się w biurach i innych budynkach pracowniczych. 
Kontakt
Omni Sklep
woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------