Taniej o Vat - Duże gabaryty belki sufitowe - producent

dodano: 2022.06.06 ważne do: 2023.06.01 wyświetleń: 144
Szczegóły ogłoszenia:
Potrzebujesz rustykalnych belek sufitowych o nietypowych rozmiarach? Produkujemy belki o max. wysokości boków 38 cm i długości aż 5 m. Na dodatek to nie wszystko, ponieważ kupując nasz towar na wymiar nie płacisz za odrzuty.
 Sprawdź aż 5 szczególnych wzorów 3D desek rustykalnych w palecie ponad 28 kolorów. Sprawdź https://plastmaker.pl/kalkulator/ lub zadzwoń do nas pod numer 721 564 516

Produkujemy:
belki rustykalne,
narożniki rustykalne,
maskownice styropianowe,
elastyczne deski elewacyjne.

W naszym sklepie internetowym na http://www.plastmaker.pl możesz kupić gotowe produkty, albo skorzystać z usługi wykonania ich na wymiar. To doskonała opcja też wtenczas, gdy Twoje zamówienie jest oryginalne. Zobacz nasze konkurencyjne ceny belek sufitowych i desek rustykalnych. Przekonaj się, jak ekspresowo i wygodnie możesz przeobrazić Twoje wnętrza bądź nadać im nietuzinkowy nastrój. 

Oferujemy także transport naszych produktów, profesjonalne doradztwo jak i Twego osobistego doradcę, który przeprowadzi Cię przez kompletny tok zamówienia aż do odbioru Twoich rustykalnych belek. 

 
Kontakt
Plastmaker
ul. Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Cała Polska, woj. opolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------