Imitacje drewna na wymiar - TANIEJ O VAT!

dodano: 2022.06.20 ważne do: 2023.06.15 wyświetleń: 87
Szczegóły ogłoszenia:
Jedynie teraz wszelkie imitacje drewna na plastmaker.pl oferujemy w cenach obniżonych o wartość podatku Vat! Czy zdążysz skorzystać z tej promocji?
Produkujemy na wymiar imitacje drewna:
belki rustykalne, 
deski dekoracyjne,
maskownice rur i kabli,
elastyczne imitacje drewna na fasady.
Z nami oszczędzasz podwójnie: teraz otrzymując aż 23% zniżki na całość oferty. Ponadto nie płacisz za odpad, bo wszelkie elementy znakomicie pasują do Twego wnętrza. 
Pozwól sobie na trochę przepychu i zaprezentuj swój niebanalny styl, tworząc aranżację pomieszczeń, które zachwycą gości. Imitacje drewna znakomicie przydają się do skonstruowania unikatowych ozdób w regionalnych restauracjach, bufetach czy stoiskach. Świetnie prezentują się w salonie i alkowach, także w ośrodkach wypoczynkowych i rekreacyjnych. A może zechcesz wykonać sufit, od którego ciężko oderwać spojrzenie w swoim biurze albo sali konferencyjnej?
Odkryj naszą ofertę, teraz tańszą o wartość podatku VAT. Więcej na http://www.plastmaker.pl lub pod numerem telefonu 721 564 516. Zapraszamy!

 
Kontakt
Plastmaker
ul. Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Cała Polska, woj. opolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------