Maskownica rur i kabli - imitacja drewna na wymiar

dodano: 2022.06.27 ważne do: 2023.06.22 wyświetleń: 152
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz zakryć rury, przewody, ciągi wentylacyjne lub inne instalacje? Odkryj ofertę producenta ozdobnych imitacji drewna! Przy użyciu naszych desek rustykalnych, ceowników i kątowników przy okazji osłaniania nadasz wnętrzu fenomenalny, atrakcyjny charakter. 
Produkujemy:
  • ceowniki symetryczne i asymetryczne, zamykane deską względnie klinem dodatkowo z dekoracyjnymi krawędziami,
  • narożniki drewnopodobne, 
  • profile płaskie pełne oraz przelotowe, 
  • deski elastyczne.


W naszej ofercie znajdziesz belki rustykalne o dużych gabarytach: wysokość i szerokość ścianek do 38 cm, a długość maksymalnie 5 metrów. Nie zapominaj, iż kupując deski i belki ozdobne na wymiar zyskujesz, ponieważ nie wydajesz pieniędzy na odpady. 
Z wykorzystaniem naszych towarów błyskawicznie i estetycznie zamaskujesz także pęknięcia tynków i stropów, podciągi, nawiewy, kanały. A to wszystko w luksusowym i wyszukanym stylu starego drewna. Do wyboru masz aż pięć ultra realistycznych modeli w 28 odcieniach. 
Aby obejrzeć na własne oczy wyjątkowo realistyczne wzorce 3d naszych wyrobów, zamów już w obecnej chwili darmowe próbki na stronie http://www.plastmaker.pl (koszty wysyłki to tylko 15 zł). Zamów elementy poprzez telefon: 721 564 516. Zapraszamy!


 
Kontakt
Plastmaker
ul. Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Cała Polska, woj. opolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------