ŻYWICA na TARAS / BALKON - elastyczna posadzka żywiczna na beton Sikafloor

dodano: 2022.07.02 ważne do: 2023.06.27 wyświetleń: 31
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy wysoko-elastyczne żywice poliuretanowe do wykonania posadzki żywicznej na powierzchni betonowego tarasu lub balkonu. Żywica poliuretanowa firmy Sika doskonale sprawdza się w warunkach klimatu panującego w naszym kraju - bardzo duże różnice temperatur lato/zima. System elastycznych powłok żywicznych oparty o Sikafloor 400N jest trwalszym rozwiązaniem niż zastosowanie płytek ceramicznych na tarasie / balkonie. Oferowane przez nasz pełno-elastyczne żywice na tarasy i balkony to produkt renomowanej firmy Sika, która słynie z elastycznych systemów hydro-izolacyjnych. Sika znana jest z najlepszych produktów pod względem elastyczności, przyczepności i izolacyjności. Zasadniczą barwną powłokę żywiczną Sikafloor 400N oferujemy w 6 kolorach. Całość zamyka bezbarwna żywica poliuretanowa Sikafloor 410. System można uzupełnić o grunt żywiczny na bazie żywicy epoksydowej Sikafloor 150 / Primer MB. Żywica poliuretanowa stanowi wierzchnią warstwę hydroizolacyjną i jednocześnie posadzkę dekoracyjną. Żywicę nakładamy wałkiem na suchy beton. Malowanie betonu na balkonie / tarasie musi się odbywać z należytą ostrożnością, aby nie umalować obszaru nie objętego zakresem prac (po związaniu materiału żywicę możemy usunąć tylko mechanicznie). W uproszczeniu można powiedzieć, że jest żywica Sikafloor 400N jest jak specjalistyczna farba do betonu do wykonania posadzki dekoracyjnej. Żywice sprzedajemy w metalowych wiadrach 6 i 18kg. Dostarczamy kurierem na terenie całego kraju! Nasi doradcy pomogą Ci skompletować twoje zamówienie i odpowiedzieć na pytania. Zamówienie możesz złożyć nawet przez telefon. Główne zalety poliuretanowych żywic opartych na Sikafloor 400N: => 100% wodoodporna, bezszwowa, powłoka przypominająca gumę, => bardzo wysoka elastyczność - rozciągliwość, => mostkuje rysy i pęknięcia podłoża, => kolorystyka! kolory do wyboru ze standardowego wzornika kolorów RAL, => wykończenie gładkie, jednolita powierzchnia bez fug => łatwe nanoszenie wałkiem malarskim lub pędzlem Naszych klientów zapraszamy na nasz sklep internetowy https://podlogi24.NET Znajdziecie tam Państwo między innymi żywice Sikafloor - https://podlogi24.net/sika-zywica-na-balkon-taras-400n-wodoodporna,-poliuretanowa-elastyczna-18kg.-kurier-0zl-o_l_7452.html U nas kupicie Państwo najlepsze systemy żywiczne na balkony i tarasy dostępne na rynku Zachęcamy do przeanalizowania naszej oferty.
Kontakt
WNĘTRZA Z KLASĄ
ul. Nędzerzewska 16, 62-800 Kalisz, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------