Płyty z granitu płomieniowanego - Art Granit

dodano: 2022.12.20 ważne do: 2023.12.15 wyświetleń: 135
Szczegóły ogłoszenia:
Z pewnością wiesz, że granit jest niezwykle wszechstronnym i trwałym materiałem, który idealnie sprawdza się jako posadzki wewnątrz i na zewnątrz budynku oraz jako solidne płyty elewacyjne. W Art Granit możesz zamówić go w formie płyt poddanych wstępnej obróbce - jako granit płomieniowany i piaskowany. Jeśli nie wiesz, czym charakteryzuje się materiał poddany takim operacjom - jego charakterystyczna faktura i chropowatość są efektem działania odpowiednio wysokiej temperatury i płomienia powodującego naturalny proces łuszczenia oraz strumienia ziaren piasku, które uderzają w powierzchnię granitu, tworząc niewielkie nakłucia. Granit płomieniowany i piaskowany dostępny jest w różnych wymiarach i szeregu naturalnych opcji kolorystycznych - wejdź na stronę i zobacz pełną ofertę.
Kontakt
Art Granit
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------