Kronosfera - dla budownictwa i meblarstwa!

dodano: 2023.01.10 ważne do: 2024.01.05 wyświetleń: 202
Szczegóły ogłoszenia:
Płyty pilśniowe i meblowe czy panele podłogowe to materiały niezbędne do wykończenia każdego wnętrza. Muszą charakteryzować się wysoką trwałością oraz stabilnymi parametrami wytrzymałościowymi. Takie produkty dostarcza klientom firma Kronospan. Oferta przedsiębiorstwa bogata jest w modne, wpisujące się w obecne trendy komponenty, które z powodzeniem możesz wykorzystać do stworzenia aranżacji, jaką tylko sobie wymarzysz. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę firmy i zapoznaj się z kompleksową ofertą. W razie jakichkolwiek wątpliwości przejrzyj również zakładkę z poradami bądź skontaktuj się z ekspertami. Nie bój się zmian!
Kontakt
Kronospan Polska sp. z o. o.
ul. Waryńskiego 1, 78-400 Szczecinek, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------