Historica-Produkty do renowacji i konserwacji zabytków

dodano: 2023.02.11 ważne do: 2023.05.30 wyświetleń: 70
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Farby Kabe jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym. Produkujemy artykuły chemii budowlanej jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw oraz pozostałe produkty wykorzystywane w budownictwie. Produkty przeznaczone do renowacji zabytków znajdziecie Państwo na stronie historica.com.pl. Działamy na polskim rynku od 1995 roku. W czasie wieloletniej aktywności w Polsce wzmocniliśmy naszą miejsce jako czołowego producenta chemii budowlanej.

Oferujemy masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej. Farby Kabe jako czołowa firma na świecie opracowała w 1995 roku nowatorską technologię produktów polikrzemianowych stosowanych do elewacji budynków. Dzięki temu firma stała się liderem na płaszczyźnie technologii produktów mineralnych.

Naszym celem jest dostarczenie nowatorskiej oferty. Dysponujemy obszerny asortyment produktów skierowanych do ekspertów, firm wykonawczych, konserwatorów zabytków a także osób prywatnych.

Zapraszamy do kontaktu.
Kontakt
Historica
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------