Belki na suficie w Twoim salonie

dodano: 2023.03.06 ważne do: 2024.02.29 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
Belki na suficie nadają wnętrzom oryginalny, rustykalny styl. Takie pomieszczenia wydają się emanować ciepłem, spokojem, a przy okazji prezentują się nadzwyczaj atrakcyjnie. 
Niestety, prawdziwe drewniane belki są kłopotliwe i uciążliwe w montażu. A z drugiej strony drewno musi się zresztą zestarzeć, żeby wyglądać tak atrakcyjnie, jak tego chcesz. Na szczęście wytwarzamy rustykalne belki, które bezbłędnie powielają prawdziwe drewno.
Wyprodukowane na rdzeniu z twardego styropianu belki sufitowe niewiele ważą i niezwykle nieskomplikowanie się je instaluje. Możesz stworzyć z nich dosłownie dowolną instalację, które nie wymaga jakichkolwiek zabiegów pielęgnacyjnych takich, jak malowanie czy szlifowanie. Co więcej, wybierając nasze towary płacisz wyłącznie za elementy, których potrzebujesz, bo wszystko wytwarzamy precyzyjnie na wymiar (u konkurencji zapłacisz dodatkowo za odpad, który zresztą musisz sprzątnąć).
Zaciekawiona?
Obejrzyj i pokaż bliskim zdjęcia naszych realizacji na http://www.plastmaker.pl
Na tej witrynie też złożysz zamówienie na próbki naszych produktów za darmo .
Zapraszamy!
 
Kontakt
Plastmaker
ul. Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, woj. opolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------