Producent realistycznej imitacji drewna

dodano: 2023.03.20 ważne do: 2024.03.14 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Zajmujemy się produkcją szczególnie realistycznych imitacji drewnianych
W naszym asortymencie znajdziesz belki rustykalne, deski dekoracyjne, maskownice rur i przewodów, elastyczne deski elewacyjne. 
Przetestuj atrakcyjne wzorce 3d: Old, Retro, Medium, Rustic. 
Każdy z nich oferujemy w więcej niż 28 odcieniach. Dzięki temu znakomicie dobierzesz rustykalne elementy do wystroju i klimatu Twego wnętrza. 
Ale to nie wszystko!
Wszystkie elementy wytwarzamy na wymiar, dzięki dlatego nie pozostają odrzuty, za które musiałbyś zapłacić. Możemy wyprodukować nawet bardzo grube (wysokości boków do 50 cm) a także długie (max 5 metrów) belki rustykalne. 
Zdobądź się na wystrój pomieszczeń w klimacie, o którym rozmyślałeś od lat. Kup sobie oryginalną ozdobę stropu, piękną ozdobę ścienną albo w wykwintny sposób zatuszuj kable, rury czy inne instalacje. Wszystko za pomocą łatwych w montażu, superrealistycznych imitacji drewna bezpośrednio od wytwórcy – firmy Plastmaker.
Obejrzyj fotki towarów i przykładowe realizacje na http://www.plastmaker.pl albo skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 721 564 516
 
Kontakt
Plastmaker
ul. Tomaszów Mazowiecki, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, woj. opolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------