Montaż i serwis komór chłodniczych Warka

dodano: 2023.03.29 ważne do: 2024.03.23 wyświetleń: 110
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmy, której profil działalności skupia się na profesjonalnym montażu i serwisie komór chłodniczych? Zależy Ci najwyższej jakości usług w rozsądnej cenie oraz profesjonalnym, indywidualnym podejściu do każdego klienta? Nie zwlekaj ani chwili dłużej, już dzisiaj zapoznaj się z ofertą, którą dla swoich klientów przygotowali profesjonalni pracownicy prężnie rozwijającej się, nowoczesnej firmy Frost – Chłod. W ich szerokiej ofercie usługowej znajdziesz między innymi kompleksowe usługi z zakresu sprzedaży i serwisowania sprzętu chłodniczego. Instalacje klimatyzacji, wentylacji i wiele więcej. Wieloletnia obecność firmy na rynku sprawiła, iż zyskali oni silną i stabilną pozycję na rynku oraz wielu zadowolonych z ich usług klientów. Więcej szczegółowych informacji na temat specyfiki ich działalności oraz ich pełną ofertę usługową znaleźć można na ich stronie internetowej. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, koniecznie sprawdź ich pełną ofertę już dzisiaj.
Kontakt
Frost-Chłod
ul. Kwiatowa 4, 05-504 Złotokłos Prace Duże, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------