RoofLITE+ FRC

dodano: 2023.03.30 ważne do: 2024.03.24 wyświetleń: 137
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Nadstawka do okna dachowego RoofLITE+ FRC jest zaprojektowana specjalnie do podwyższenia okna na dachu płaskim. Jest ona łatwa w montażu i wykonana z materiałów o wysokiej jakości, co gwarantuje trwałość i niezawodność przez wiele lat. Dzięki temu, że jest specjalnie dopasowana do okien dachowych modelu FRE i FRF, można być pewnym, że połączenie między nimi będzie szczelne i bezpieczne.

Nadstawka jest odporna na niskie oraz wysokie temperatury oraz zapewnia wysoką izolację przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki nadstawce do okien RoofLITE+ FRC, w prosty sposób można znacznie zwiększyć ilość światła naturalnego w pomieszczeniach na poddaszu i stworzyć jeszcze bardziej przyjemne i funkcjonalne wnętrze. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie internetowej!
Kontakt
RoofLITE+
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------