Odpowiedni miernik wilgotności tynku

dodano: 2023.04.24 ważne do: 2024.04.18 wyświetleń: 112
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Pomiar wilgotności tynków przeprowadza się za pomocą wilgotnościomierza, urządzenia służącego do badania różnych surowców i tworzyw. Jest to sposób bezinwazyjny, który nie wymaga ingerencji w materiał. Miernik wilgotności tynku działa na zasadzie pomiaru wysokich częstotliwości z wykorzystaniem stałej dielektrycznej. Urządzenie posiada czujnik, który przykłada się do badanej powierzchni, a głębokość pomiaru wynosi 2 cm. Wilgotnościomierze są łatwo dostępne w sprzedaży i często stosowane przez specjalistów w branży budowlanej ze względu na szybkość i dokładność pomiarów. To niewielkie urządzenia, które są bardzo przydatne w pracy z tynkami. Więcej informacji na ten temat miernika wilgotności tynku i podobnych urządzeń znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej Lamigo.
Kontakt
Lamigo
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------