Historica-Produkty do renowacji i konserwacji zabytków

dodano: 2023.09.10 ważne do: 2023.12.27 wyświetleń: 35
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Farby Kabe Sp. z o.o. jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym. Firma produkuje doskonałej jakości produkty chemii budowlanej jak np: masy tynkarskie, farby, ocieplenia, systemy do renowacji oraz inne produkty wykorzystywane w budownictwie. Produkty przeznaczone do odnowy zabytków znajdują się na portalu historica.com.pl. Jesteśmy obecni na polskim rynku od kilkudziesięciu lat. W długich latach pracy w Polsce wzmocniliśmy miejsce jako czołowego producenta chemii budowlanej.

W ofercie firmy znajdują się masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej. Firma Farby Kabe jako czołowa firma na świecie stworzyła w 1995 roku nowatorską technologię produktów polikrzemianowych do elewacji budynków. Dzięki temu firma stała się przywódcą na płaszczyźnie technologii produktów mineralnych.

Naszym przeznaczeniem jest zapewnienie nowatorskiej oferty. Posiadamy obszerny asortyment produktów odnoszących się do fachowców, firm wykonawczych, projektantów również osób indywidualnych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kontakt
Historica
ul. Śląska 88, 40-742 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------